Chemijos olimpiados rezultatai 🙂

Pirmokai: Vladas Polevičius (1G) – 2 vieta;

Antrokai: Milda Kumžaitė (2A) – 3 vieta;

Trečiokai: Mindaugas Brusokas (3B) – 1 vieta; Jonas Alkimavičius (3B) – 2 vieta

Ketvirtokai: Eglė Povilaitytė (4F) – 1 vieta; Paulina Čėsnaitė (4G) – 2 vieta; Laurynas Lukoševičius (4F) – 3 vieta.

Sausio 8-tą dieną “Šaltinio” vidurinėje mokykloje įvyko Marijampolės savivaldybės matematikos olimpiados antrasis ratas. Jame mūsų gimnazistai buvo tiesiog nepralenkiami.

Ketvirtokai: Eglė Povilaitytė – 1 vieta. Linas Samuolis – 2 vieta.

Trečiokai: Mindaugas Brusokas – 1 vieta. Rūta Juškevičiūtė – 2 vieta. Karolis Ryselis – 4 vieta.

Antrokai: Tomas Krutulis – 2 vieta.

Pirmokai: Eimantas Survila ir Karolis Virbickas – 2 vieta.

Aštuntokai: Justas Dulinskas – 4 vieta.

Neseniai vykusioje biologijos olimpiadoje buvo pasiekta taip pat puikių rezultatų 🙂

Ketvirtokai: Eglė Povilaitytė – 1 vieta. Monika Vieversytė – 3 vieta.

Trečiokai: Jonas Alkimavičius – 1 vieta. Liudvikas Akelis – 2 vieta.

Antrokai: Miglė Mikutėnaitė – 1 vieta. Milda Kumžaitė – 2 vieta.

Pirmokai: Augustė Ragelytė – 1 vieta. Gintarė Navickaitė – 3 vieta.

O jaunųjų filologų konkurso poezijos sekcijoje trečiokė Agnė Alijauskaitė iškovojo 1-ąją vietą.

2009 Rugsėjo 19 dieną Heusdene (Belgija) vyko Europos jaunimo klubų taurės C grupės varžybos. Šiose klubinėse varžybose dalyvavo Klaipėdos “Nikės” vaikinai (tarp septynių komandų buvo treti) ir merginos (liko penktos tarp penkių klubų), pastiprinti ir dviem sportininkais iš sporto centro „Sūduva“ – mūsų mokyklos mokiniais. Trenerio Arvydo Šedžio auklėtiniai dalyvavo kūjo metimo rungtyse ir iškovojo pirmąsias vietas: Martynas Šedys kūjį nusviedė 61,90 m , o Margarita Matulevičiūtė – 47,10 m.

Š.m. gruodžio mėn. 11-ąją, Vilniaus universitete, filologijos fakultete, įvyko pirmoji Antikos kultūros respublikinė olimpiada. Viktorija Galinskaitė parsivežė 4-ąją vietą.