2016-2017 m.m. klasių sąrašai

2016-2017 m.m. klasių sąrašai

 

I A  KLASĖ                      

 

 

  1. BAGDONAITĖ KAROLINA
  2. BAGDONAS ALEKSAS
  3. BRADŪNAITĖ GABRIELĖ
  4. BRUŽINSKAITĖ RUGILĖ
  5. ČEKAITYTĖ VILTĖ
  6. GAIŽAUSKAITĖ GLORIJA
  7. GRIGELYTĖ AGNĖ
  8. GRINKEVIČIUS JAKIMAS
  9. GUMULIAUSKAITĖ LETA
  10. JASAITYTĖ VIKTĖ
  11. JEŠINSKAITĖ VIKTORIJA
  12. JUSELIS POVILAS
  13. KAILIUS DOMANTAS
  14. KARALIŪTĖ GRETA
  15. KIRILEVIČIŪTĖ KOTRYNA
  16. LAUKAITIS KIPRAS
  17. LENČIAUSKAS ARNAS
  18. LEONAVIČIŪTĖ GRETA
  19. MAMONOVAITĖ DOVILĖ
  20. RADEVIČIUS ARTŪRAS
  21. RAULUŠEVIČIŪTĖ AGNE
  22. RUGIENIUS ROKAS
  23. SLUŠNYS DOMINYKAS
  24. SUŠINSKAITĖ VILTĖ
  25. TAMULIONYTĖ GABIJA
  26. TRUNCAITĘ RASA
  27. VAIČAITIS LUKAS
  28. ZUBRICKAS ŽILVINAS
  29. ŽIŪRYTĖ KAMILĖ

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja Daiva Noreikienė
Klasėje mokosi: 19 mergaičių  ir  10 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 14   , E – 14 
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 14/14
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 14/14

 

 

 

 

 

 

 

 

I B  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. ALEKSAITĖ AKVILĖ
  2. ANELAUSKAS EDVINAS
  3. BAČKIERIŪTĖ MONIKA
  4. BALČIŪNAITYTĖ AURĖJA
  5. ČEKAITIS MARTYNAS
  6. DAVIDAVIČIUS DEIMANTAS
  7. GIRNIŪTĖ ERIKA
  8. GREBLIAUSKAS GYTIS
  9. GRUŠELIONYTĖ ORENTA
  10. JANKAUSKAITĖ KOTRYNA
  11. JUOZŪNAITĖ AUDRA
  12. KARČIAUSKAITĖ KAROLINA
  13. KAVALIAUSKAITĖ SAULENA
  14. KEMŽA DOMANTAS
  15. KNYZA ERIKAS
  16. LENKAUSKAITĖ MIGLĖ
  17. LOZORAITYTĖ GRETA
  18. MAKAVECKAITĖ INA
  19. MARUŠAUSKAS NEDAS
  20. ORINAS EIVYDAS
  21. PATKUTKAITĖ GABIJA
  22. PETRUŠKEVIČIUS POVILAS
  23. RADZEVIČIŪTĖ KAMILĖ
  24. STADULIS JONAS
  25. ŠALAŠEVIČIŪTĖ RŪTA
  26. TUMELYTĖ KAROLINA
  27. UNDARAVIČIŪTĖ NEDA
  28. URBONAVIČIUS DŽIUGAS
  29. VALINČIŪTĖ KLAUDIJA
  30. ŽARSKIS GINTARAS

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: anglų k. mokytoja  Aušra Kapsevičienė
Klasėje mokosi: 17 mergaičių  ir  13 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 15    , E – 15
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/15

 

 

 

 

 

I C  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. ADOMAITYTĖ KAROLINA
  2. ANDRIUŠAITYTĖ DOMINYKA
  3. BLAŠKEVIČIUS ROBERTAS
  4. DAUGIRDAITĖ GABRIELĖ
  5. GALECKAS EMILIS
  6. GRIGALEVIČIŪTĖ DAIVA
  7. GUOGAITĖ FAUSTA
  8. JANUKEVIČIŪTĖ PAULINA
  9. KRASNICKAS ANRIS
  10. KUBILIUS ŠARŪNAS
  11. KURŠVIETIS DEIVIDAS
  12. KUZMICKAS RYTIS
  13. LUKOŠEVIČIUS MANGIRDAS
  14. MATULEVIČIUS PAULIUS
  15. MIEŽLAIŠKYTĖ VIKTORIJA
  16. MIKUCKAITĖ MIGLENA
  17. NAUMAVIČIŪTĖ KAMILĖ
  18. NEMURAITĖ DAINORA
  19. NEMURAITĖ VIRGINIJA
  20. PUODŽIŪNAITĖ MILDA
  21. RAMANAUSKAITĖ ERNESTA
  22. RAMANAUSKAS TITAS
  23. STADALIŪTĖ KAMILĖ
  24. ŠEŠTAKAUSKAS LUKAS
  25. VEČKYTĖ PAULINA
  26. VILBIKAITĖ PAULINA
  27. ZDANYS LAURYNAS
  28. ZDANYS MARTYNAS
  29. ŽUKAUSKAITĖ KOTRYNA
  30. ŽUKAUSKAITĖ DAIVA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: rusų k. mokytoja Rima Šapokienė
Klasėje mokosi: 18 mergaičių  ir  12 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 10    , E – 19
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 14/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 14/15

 

 

 

 

 

 

 

 

I D  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. CIKANAITĖ PAULA
  2. DUBINSKAITĖ DARIJA
  3. GRANICKAS GRANTAS
  4. GRYBAUSKAS JUSTINAS
  5. JABLONSKYTĖ GABIJA
  6. JUODAITYTĖ GRETA
  7. KRALIKAUSKAITĖ GABIJA
  8. KRIAUČIŪNAS MANTAS
  9. KUKLERYTĖ ŠARLOTĖ
  10. KULBOKA POVILAS
  11. KUPSTAITĖ KAROLINA
  12. KURAPKA MANTAS
  13. LIUBINSKAITĖ SIMONA
  14. LUKŠYTĖ JUDITA
  15. MATUSEVIČIUS ARNAS
  16. MIKULYTĖ EVELINA
  17. MIRAVINSKAITĖ DEIVITA
  18. RĖKUTĖ RUGILĖ
  19. RUTKAUSKAS MANGIRDAS
  20. STRALKUTĖ GRETA
  21. ŠUERYTĖ UGNĖ
  22. ULECKAS ARNAS
  23. URMULEVIČIŪTĖ GABIJA
  24. VIŠČIULIS MANTAS
  25. ŽALIAUSKAS TAUTVYDAS
  26. ŽMUIDAITĖ GABIJA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: inform. technologijų mokytoja Daiva Liaukuvienė
Klasėje mokosi: 15  mergaičių  ir  10 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 10   , E – 17  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 13/14
Mokosi II užsienio kalbą:  vokiečių – 12; rusų – 15

 

 

 

 

 

 

 

 

I Ė  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. ASIJAVIČIUS AIDAS
  2. BARTININKAITĖ GABIJA
  3. BIJŪNAITĖ BRIGITA
  4. BINDOKAS MATAS
  5. BOTYRIUS IGNAS
  6. BUBELEVIČIŪTĖ ERIKA
  7. DADURKAITĖ GABIJA
  8. FOMENKO ALANAS
  9. GELUMBAUSKAITĖ GABRIELĖ
  10. GLAVINSKAS KRISTIJONAS
  11. GRIGAITYTĖ GABRIELĖ
  12. ILGŪNAS GYTIS
  13. JANKAUSKAITĖ VAKARĖ
  14. KRAUŽLYTĖ NERINGA
  15. KRIŠČIŪNAS KOSTAS
  16. KURPAVIČIUS AIVARAS
  17. MARCINKEVIČIŪTĖ PAULINA
  18. ORINA MATAS
  19. RAULUŠAITYTĖ EMILIJA
  20. SAMSANAVIČIŪTĖ LIVETA
  21. SAZONAS MANTAS
  22. ŠIMUKAUSKAS RIMGAUDAS
  23. ŠTEINYS PAULIUS
  24. ŠUKYTĖ AIRA
  25. VALENTAVIČIUS JURAS
  26. VASIKONYTĖ GRETA
  27. VOSYLIŪTĖ AISTĖ
  28. ŽEMANTAUSKAS MARKAS

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: technologijų mokytoja  Rūta Marčiulaitienė
Klasėje mokosi: 15  mergaičių  ir  13 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 11   , E – 14  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 12/13
Mokosi II užsienio kalbą: rusų – 12/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I F  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. BIELSKUS ARMANDAS
  2. BRUKAITĖ AGNĖ
  3. GRAŽULIS ERNESTAS
  4. JAKEVIČIUS ŽILVINAS
  5. KIRIELIŪTĖ DEIMANTĖ
  6. KULBOKAITĖ AGNĖ
  7. KUNIGONIS VLADAS
  8. KUPRYS EMILIJUS
  9. KURŠVIETIS HENRIKAS
  10. LISAUSKAS RIDAS
  11. MARTŪNAS MATAS
  12. MEDELYTĖ DAUMANTĖ
  13. PAVILONIS EMILIS
  14. PEČKYS ŽYGIMANTAS
  15. PULTINEVIČIUS PAULIUS
  16. STALGYS DOMANTAS
  17. STEMPLŪTĖ EMILIJA
  18. ŠAKOČIUS ALBERTAS
  19. ŠALČIUS MATAS
  20. ŠUKVIETYTĖ NIDA
  21. TALANDYTĖ AURA
  22. VALUCKAITĖ GABRIELĖ
  23. VALUCKAITĖ DIANA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja Vilija Sabulienė
Klasėje mokosi: 9 mergaičių  ir  14 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 15   , E –  11
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 13/13
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 13/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I G  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. AGURKIS ARMANDAS
  2. ALABURDA DOVYDAS
  3. BULOTAITĖ MINGAILĖ
  4. BURČIKAITĖ AIVA
  5. BOTYRIUS AGNIJUS
  6. DAMBAUSKAS MANTAS
  7. GVAZDAITIS MARTYNAS
  8. JAKEVIČIUS ARMANDAS
  9. JANČKAUSKAS ARMANTAS
  10. JASAITYTĖ VITA
  11. JURŠAITYTĖ AUSTĖJA
  12. KUTKA LUKAS
  13. LABANAUSKAITĖ RASA
  14. MOZŪRAITYTĖ MONIKA
  15. ORINAITĖ RAMUNĖ
  16. PETRUČIONIS LIUDAS
  17. SAMULIS ROKAS
  18. ŠLEKYS MARTYNAS
  19. VALATKEVIČIUS DOMINYKAS
  20. ŽEMAITIS JONAS

 

 

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: lietuvių kalbos mokytoja Kristina Jasinskienė  
Klasėje mokosi:   7 mergaitės  ir 14 berniukų
Dorinis ugdymas: T –  14    , E – 8   
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 10/11 
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų –  10/11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. BAGDONAS GYTIS
  2. BULOTAITĖ AISTĖ
  3. ČOMOLIAK ROBERTAS
  4. DIELININKAITIS ROKAS
  5. GIRAITYTĖ UGNĖ
  6. GYLYS IGNAS
  7. JAKUBAUSKAITĖ EGLĖ
  8. JARMUŠKAITĖ INGA
  9. JURKŠAITIS GIRMANTAS
  10. KELERTAITĖ ŽIEDĖ
  11. LEIMONAITĖ RUGILĖ
  12. LUKOŠEVIČIŪTĖ AGNĖ
  13. LUKŠYS SIMONAS
  14. MATLAUSKAS MATAS
  15. PAČĖSAITĖ NEILA
  16. PAULAUSKAS EVALDAS
  17. PAUKŠTAITYTĖ PAULINA
  18. RADZEVIČIŪTĖ AUGUSTA
  19. RAULUŠEVIČIUS DOMANTAS
  20. SANDA TAUTVYDAS
  21. STRIMAITIS MANTVYDAS
  22. ŠALAŠEVIČIUS VAIDAS
  23. TAMALIŪNAITĖ GABIJA
  24. VAITIEKŪNAITĖ AUSMA
  25. VALAITIS DAINIUS
  26. VALAITYTĖ AGNĖ
  27. VALENTAVIČIŪTĖ AUSTĖJA
  28. VILKELYTĖ JORŪNĖ
  29. VIRPŠAITĖ SIMONA
  30. VYŠNIAUSKAITĖ KAROLINA
  31. ZDANYS ROKAS

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: vokiečių k. mokytoja Ina Grinevičienė
Klasėje mokosi:  16  mergaičių  ir  15 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 14   , E – 17  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/16
Mokosi II užsienio kalbą:  vokiečių – 16; rusų – 15

 

 

 

 

II B  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

  1. AKELYTĖ PAULINA
  2. ANDRIUKEVIČIŪTĖ GRETA
  3. BAGDONAS RYTIS
  4. DAVIDAVIČIUS GUSTAS
  5. GRIČIUS LUKAS
  6. JASIUKEVIČIŪTĖ INGRIDA
  7. JASULAITYTĖ EGLĖ
  8. KAZELYTĖ PAULINA
  9. KILDUŠIS AUDRIUS
  1. KIŽYS EDGARAS
  2. KUBILIŪTĖ GABIJA
  3. LEONAVIČIŪTĖ RAMINTA
  4. MALINAUSKAS MANTVYDAS
  5. MARCINKEVIČIŪTĖ GABRIELĖ
  6. MASAITIS TAUTVYDAS
  7. MILIŪNAS TAUTVYDAS
  8. PAVILONIS ROKAS
  9. PETRUŠKEVIČIŪTĖ KAROLINA
  10. PLEČKAITIS EDVINAS
  11. PREIKŠA PAULIUS
  12. SABALIAUSKAS OSVALDAS
  13. STALGAITIS AIVARAS
  14. STASKEVIČIUS ŠARŪNAS
  15. STRALECKAS ERNESTAS
  16. SORAKA REGIMANTAS
  1. ŠABLEVIČIŪTĖ GODA
  2. ŠEDUIKYTĖ DEIMANTĖ
  3. ŠULCAS MANTAS
  4. VOSYLIUS ARMANDAS
  5. ŽALIADUONYTĖ SEVELINA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja  Virginija Giedraitienė
Klasėje mokosi: 13 mergaičių  ir  17 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 12   , E – 17  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/15

 

 

 

 

 

II C  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. AGLINIŠKIS MATAS
  2. ANČIUKAITYTĖ MIGLĖ
  3. ARCIKAUSKAS AIVARAS
  4. AUKŠČIŪNAS ĄŽUOLAS
  5. BATUTYTĖ PAULA
  6. DAMBAUSKAS TAUTVYDAS
  7. GONČAROVAS ARNAS
  8. GELEŽIŪTĖ AGNĖ
  9. GRINKEVIČIŪTĖ AURELIJA
  10. GUDAUSKAITĖ GABRIELĖ
  11. JANKAUSKAS RAIVYDAS
  12. JARAŠIŪTĖ GABRIELĖ
  13. JOČIONYTĖ ANDŽELIKA
  14. KIRTIKLIS ŽILVINAS
  15. KISIELIUS AUGUSTAS
  16. MALIŠAUSKAS MATAS
  17. MILIAUSKAITĖ PAULINA
  18. POVILIONYTĖ LAURA
  19. RUTKAUSKAS GILVYDAS
  20. SADAUSKAITĖ BEATRIČĖ
  21. SADECKAS EITVYDAS
  22. SLIBINSKAS VILIUS
  23. STRIMAITIS JONAS
  24. ŠARAUSKAS DOMINYKAS
  25. TUMYNAITĖ GABRIELĖ
  26. UBARTA ŽYGIMANTAS
  27. URMANAVIČIUS VILIUS
  28. VELIONIŠKIS DOVYDAS
  29. VINKŠNAITĖ IEVA
  30. ZIMNICKAITĖ IEVA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: biologijos mokytoja Rasa Čiupkevičienė
Klasėje mokosi: 14  mergaičių  ir  16 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 14   , E – 16  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/15

 

 

 

 

 

II D  KLASĖ                            2016/2017 m.m.

 

 

  1. ABRAMAVIČIŪTĖ GABRIELĖ
  2. AKELAITYTĖ RAMINTA
  3. ALEKNAVIČIŪTĖ LETA
  4. BURBAITĖ LIVIJA
  5. BURČIKAS GUSTAS
  6. BUTRIMAITĖ RASA
  7. ČIBIRKAITĖ VILTENĖ
  8. DOMARKAS RYTIS
  9. GIEDRAITYTĖ AKVILĖ
  10. GRIŠKAITĖ VIKTORIJA
  11. JUODZEVIČIUS VILIUS
  12. JUSELYTĖ MONIKA
  13. KURTINAITYTĖ MONIKA
  14. LABUTIS AUGUSTINAS
  15. LABUTYTĖ EMILIJA
  16. MARKEVIČIŪTĖ IEVA
  17. MARKEVIČIŪTĖ PAULINA
  18. MASKELYTĖ NIKOLĖ
  19. MATULEVIČIŪTĖ ROBERTA
  20. MILAŠAUSKAITĖ MILDA
  21. PAŠKEVIČIŪTĖ PATRICIJA
  22. PAŠKEVIČIUS MARTYNAS
  23. RYSELYTĖ AUGUSTĖ
  24. SIMNIŠKIS ERNESTAS
  25. SIMONAITYTĖ AISTĖ
  26. TARASKEVIČIŪTĖ IEVA
  27. ULECKAITĖ AUGUSTĖ
  28. URBONAITĖ GAUDRĖ
  29. VALUCKAITĖ BEATA
  30. ŽADEIKA ARMINTAS

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: istorijos mokytoja Gražina Druskienė
Klasėje mokosi: 23  mergaitės  ir  7 berniukai
Dorinis ugdymas: T – 11   , E – 19  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/15

 

 

 

II Ė  KLASĖ                            2016/2017 m.m.

 

 

  1. ALABURDAITĖ AISTĖ
  2. BIRŠTONAITĖ IEVA
  3. BRAZYTĖ IEVA
  4. BUKOTAITĖ RUGILĖ
  5. BURČIKAS MANTAS
  6. GELEŽIŪTĖ SIMONA
  7. GRIMALAUSKAITĖ VAIDA
  8. GVAZDAITYTĖ EMILIJA
  9. KARALIŪTĖ ODILIJA
  10. KARČIAUSKAITĖ URTĖ
  11. KARPAVIČIŪTĖ MIGLĖ
  1. KEVĖNAITĖ KAMILĖ
  2. KRYŽANAUSKAITĖ MIGLĖ
  3. LENGVINAITĖ GABIJA
  4. LIORENTAITĖ MIGLĖ
  5. MATULAITYTĖ GRAŽINA
  6. MILIAUSKAITĖ IEVA
  7. NARUŠEVIČIUS NOJUS
  8. NEMURAITĖ SANDRA
  9. PALIŪNAS TOMAS
  10. PAPARTYTĖ SIDONA
  11. PUZINAITĖ ROBERTA
  12. RADZEVIČIUS DAUMANTAS
  13. SLEDZIAUSKAITĖ IVETA
  14. ŠERKŠNAS JURGIS
  15. ŠERMUKŠNYTĖ RŪTA
  16. TUMELYTĖ AUGUSTINA
  17. VALANČIUS ELVINAS
  18. VALČESKAITĖ INGRIDA
  19. VOKIETAITYTĖ DOMANTĖ
  20. ZAVECKAITĖ KOTRYNA
  21. ŽEMAITYTĖ MARIJA

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: anglų k. mokytoja Jolanta Karalienė
Klasėje mokosi: 23 mergaitės  ir  8 berniukai
Dorinis ugdymas: T – 10   , E – 21  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/16
Mokosi II užsienio kalbą:  vokiečių – 13; rusų – 18

 

 

II F  KLASĖ                            2016/2017 m.m.

 

  1. AKELAITYTĖ INDRĖ
  2. ASIJAVIČIŪTĖ AUSTĖJA
  3. BROKAITĖ GUSTĖ
  4. BUJAUSKAITĖ MILDA
  5. BUTKUS DOMINYKAS
  6. ČEMERKAITĖ GRETA
  7. ČEPELIAUSKAITĖ GABIJA
  8. ISODAITĖ RUGILĖ
  9. JANKELIŪNAS LUKAS
  10. JASAITIS MANTAS
  11. JOKIMAS ALVYDAS
  12. KAZILIŪNAITĖ JOANA
  13. KLIMAITĖ ROBERTA
  14. LIŠKAUSKAITĖ EMILIJA
  15. LIŽAITYTĖ GABRIELĖ
  16. LUKAUSKAITĖ GERDA
  17. MARCINKEVIČIŪTĖ AUŠRA
  18. MATULYTĖ EGLĖ
  19. MEDELYTĖ PAULINA
  20. MILIAUSKAITĖ INDRĖ
  21. MILIAUSKAITĖ AISTĖ
  22. POLEVIČIŪTĖ ALINA
  23. RIMAVIČIUS LUKAS
  24. TAMOŠAITYTĖ DOMILĖ
  25. SINKEVIČIŪTĖ MONIKA
  26. SLABODAITĖ AUSTĖJA
  27. STACHNEVIČIŪTĖ MILDA
  28. VARŽAITIS MANTAS
  1. VIDZIKAUSKAITĖ SAMANTA
  2. VIERAITYTĖ VASARĖ

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja Lilija Brusokienė
Klasėje mokosi: 24 mergaitės  ir  6 berniukai
Dorinis ugdymas: T – 8   , E – 22  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/15
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/15

 

 

 

 

 

 

II G  KLASĖ                            2016/2017m.m.

 

 

  1. AUGUSTANAVIČIŪTĖ AGNĖ
  2. BAUKYTĖ ANDŽELIKA
  3. BENDORIŪTĖ IEVA
  4. BIRGIOLAS ZIGMAS
  5. BŪDŽIUS DEIMANTAS
  6. DAUGĖLAITĖ PAULINA
  7. DIRMA NIKAS
  8. GRIGĖNAS KAROLIS
  9. JAŠINSKAITĖ RUGILĖ
  10. JUCAITYTĖ AIRA
  11. MASAITIS MARTYNAS
  12. MASIONIS AIVARAS
  13. MIKALAUSKAS TADAS
  14. MILIAUSKAS MODESTAS
  15. MOCKAITYTĖ VIKTORIJA
  16. MOLIUŠYTĖ GABIJA
  17. PALŠIS HAROLDAS
  18. PLIKAITIS DOMINYKAS
  19. PLIOPLYTĖ EVELINA
  20. PRAKAPAVIČIUS EDVINAS
  21. RAČKAUSKAITĖ ERNESTA
  22. RIBILYTĖ PAULINA
  23. SANDAITĖ AURA
  24. SIMONAITIS MATAS
  25. ŠALAŠEVIČIŪTĖ UGNĖ
  26. VAITKEVIČIŪTĖ GINTARĖ
  27. ZAVECKAS DEIMANTAS
  28. ŽILINSKAITĖ GABRIELĖ
  29. ŽIŪRAITYTĖ MIGLĖ

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: anglų k. mokytoja  Kristina Kirvaitienė
Klasėje mokosi: 15  mergaičių  ir  14 berniukų
Dorinis ugdymas: T – 16   , E – 14  
Mokosi I užsienio kalbą: anglų – 15/14
Mokosi II užsienio kalbą:  rusų – 15/14

 

 

 

 

 

III A  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. AMBRAZIEJŪTĖ VISMANTĖ
  2. BAKŠYS GRANTAS
  3. BAKŠYS KIPRAS
  4. BĖDYTĖ VYTAUTĖ
  5. CHLEBAUSKAS ERIKAS
  6. GRIŠKEVIČIŪTĖ RŪTA
  7. JANKAUSKAITĖ EDITA
  8. KLEVINSKAS JERONIMAS
  9. KNYZA ALANAS
  10. LENKTAITYTĖ VESTA
  11. MALŽINSKAITĖ SALVIJA
  12. MATULEVIČIŪTĖ GABIJA
  13. MAŠČINSKAITĖ SANDRA
  14. MICKEVIČIUS KAROLIS
  15. PAUŽA MANTAS
  16. PAVILONYTĖ GABIJA
  17. PETRAUSKAS TEDAS
  18. PETRIKAS JUSTAS
  19. PETRUŠKEVIČIŪTĖ EMILIJA
  20. PRAKEVIČIUS LAURYNAS
  21. PULTINEVIČIUS MANTAS
  22. RAŠKEVIČIUS GVIDAS
  23. SABALIAUSKAITĖ RUGILĖ
  24. STRALKUTĖ RUGINĖ
  25. VAIVADA GUSTAS
  26. VIERAITYTĖ AGNĖ
  27. VIZUJUS EITVYDAS
  28. ZAVECKAITĖ GABRIELĖ
  29. ŽEMAITYTĖ KAMILĖ

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtojas: muzikos mokytoja Audronė Stočkuvienė
Klasėje mokosi: 15  merginų  ir  14 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. ASADAUSKAITĖ AUGUSTĖ
  2. BAČINSKAITĖ EMILIJA
  3. BARANAUSKAS VYTAUTAS
  4. BLAŠKEVIČIŪTĖ DOVILĖ
  5. ČERNAUSKAITĖ GODA
  6. DABULSKIS MATAS
  7. DAMBAUSKAS PAULIUS
  8. DAPKUTĖ ALANTA
  9. DUMBLIAUSKAS ŽYGIMANTAS
  10. JACKAUSKAITĖ DEIMANTĖ
  11. KAMINSKAITĖ BARBORA
  12. KRALIKAS ŽYGIMANTAS
  13. LELEŠIŪTĖ NERIJA
  14. LUKŠYS RAPOLAS
  15. NAUJOKAS SIMAS
  16. MICKEVIČIUS AIRONAS
  17. PAULAUSKAITĖ GABRIELĖ
  18. POVILAITYTĖ GERDA
  19. RIMAVIČIUS IGNOTAS
  20. SLANČIAUSKAITĖ ELVINA
  21. SUJETAITĖ DEIMA
  22. VAIŠNORAITĖ KARINA
  23. VITKAUSKAITĖ MEDA
  24. ZALIECKAITĖ RADVILĖ
  25. ZIENKAITĖ KAROLINA
  26. ŽAKAS ŠARŪNAS

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja Milda Maurukienė
Klasėje mokosi: 16  merginų  ir  10 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. BANIULYTĖ UGNĖ
  2. BARIŠAUSKAS ARNAS
  3. BIELEVIČIŪTĖ AUŠRINĖ
  4. BRUSOKAITĖ ROBERTA
  5. ČESNAVIČIUS KIPRAS
  6. DUMŠAITĖ GABIJA
  7. GEGUŽINSKAITĖ VAIVA
  8. GRIGALEVIČIUS VIDMANTAS
  9. GRUZDYTĖ IEVA
  10. KIRELIS BENAS
  11. KUČINSKAS GVIDAS
  12. KURMILEVIČIŪTĖ EMA
  13. LELKAITĖ GABRIELĖ
  14. LUKOŠEVIČIUS LUKAS
  15. MAČIULAITIS PAULIUS
  16. MAČIULIS EVALDAS
  17. MATULEVIČIŪTĖ GABIJA
  18. OVČINIKOVAS LINAS
  19. PAJAUJYTĖ RUGILĖ
  20. PRŪSELAITIS SIMAS
  21. RUTKAUSKAITĖ KAROLINA
  22. STANELYTĖ EVITA
  23. STANKEVIČIŪTĖ AISTĖ
  24. TRUMPAITIS SIMONAS
  25. SAVAIKAITIS JUSTINAS
  26. SUBAČIUS PAULIUS
  27. URBONAVIČIŪTĖ VILTĖ
  28. VAITIEKŪNAITĖ GERDA
  29. VAZNYTĖ AUGUSTĖ
  30. ŽEBRAUSKAS ROKAS
  31. ŽILINSKAITĖ BEATRIČĖ

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: anglų kalbos  mokytoja  Gintutė Galadauskienė
Klasėje mokosi: 17  merginų ir  14 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

III D  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. ADOMAITYTĖ AKVILĖ
  2. BANEVIČIŪTĖ  SAIMA
  3. BIELSKUTĖ GABRIELĖ
  4. BUJAUSKAITĖ REDA
  5. ČEKAITIS SIGITAS
  6. ČĖPLA TAUTVYDAS
  7. GARKAUSKAS PAULIUS
  8. GIEDRAITYTĖ SIMONA
  9. JAUDEGYTĖ AISTĖ
  10. JONYLA DOMAS
  11. JURKIŪNAS ROKAS
  12. KARČIAUSKAITĖ VESTINA
  13. LISAUSKAS VALDAS
  14. MAKACKAITĖ KOTRYNA
  15. MIKALAUSKAITĖ TOMA
  16. MIŠKINYTĖ RUGILĖ
  17. PETROVAS RYTIS
  18. PETRUŠKEVIČIŪTĖ LIVIJA
  19. RAMANAUSKAITĖ MEDA
  20. SIKORSKYTĖ VIKTORIJA
  21. SINKEVIČIŪTĖ GUSTĖ
  22. STANYTĖ IEVA
  23. ŠALAŠEVIČIŪTĖ MORTA
  24. ŠIMANAUSKAITĖ IEVA
  25. ŠUMSKAS MINDAUGAS
  26. TUBELEVIČIŪTĖ GABIJA
  27. ULECKAITĖ AUSMĖJA
  28. VANAGAITĖ RAMINTA
  29. VENČKAUSKAITĖ MIGLĖ
  30. VITKAUSKAITĖ UGNĖ
  31. VYŠNIAUSKAITĖ IEVA

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos mokytoja Nijolė Matlauskienė
Klasėje mokosi: 23  merginos  ir  8 vaikinai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Ė  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. ALAUNIS MARIUS
  2. BAČKIERIUS POVILAS
  3. BALČIŪNAS LAURYNAS
  4. BALTŪSYTĖ PAULINA
  5. BUČINSKAITĖ PAULINA
  6. BURINSKAITĖ GABRIELĖ
  7. ČESAITIS ARNAS
  8. DEMBINSKAS VALDAS
  9. DVARECKAITĖ KAMILĖ
  10. GALINSKAITĖ AUGUSTINA
  11. GIRAITYTĖ GABRIELĖ
  12. JURKŠAITĖ GRETA
  13. KANTAUTAITĖ KOTRYNA
  14. KARČIAUSKAITĖ RŪTA
  15. KLIMAITĖ ANDRĖJA
  16. KANTAUTAITĖ KOTRYNA
  17. KUBILIŪTĖ RAIMONDA
  18. LASKYTĖ LAURA
  19. NIKOLAJEVAITĖ SIMONA
  20. PAVASARIS RYTIS
  21. PETRAVIČIŪTĖ AGNĖ
  22. SINKEVIČIŪTĖ GRETA
  23. SVITOJŪTĖ EMA
  24. ŠALTINYTĖ GRETA
  25. TAMOŠAITYTĖ JUSTĖ
  26. VYŠNIAUSKAS MARKAS
  27. ZAPOLSKYTĖ RAMINTA
  28. ŽEMANTAUSKAS NEDAS

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: lietuvių kalbos mokytojas Juozas Rožas
Klasėje mokosi: 20 merginų  ir  8 vaikinai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III F  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. ALEKNAVIČIŪTĖ EMILIJA
  2. ASIPAVIČIŪTĖ AISTĖ
  3. BŪDŽIŪTĖ LIVETA
  4. BULKAUSKAITĖ KOTRYNA
  5. DUBICKAS ANDRIUS
  6. GALECKAITĖ EMILIJA
  7. GOBERYTĖ AISTĖ
  8. GRAŽINSKIS DOMANTAS
  9. KARALIŪTĖ EMILIJA
  10. KAVALIAUSKAITĖ LIVIJA
  11. KUNŠTEINAITĖ DEIMANTĖ
  12. LAZAUSKAS HAROLDAS
  13. MIKLAŠEVIČIUS RYTIS
  14. PATINSKAITĖ JURGITA
  15. PETRUŠAUSKAS PAULIUS
  16. PUDŽEMYTĖ IVETA
  17. STAKNEVIČIUS ERNESTAS
  18. VAIŠNORAITĖ GUODA
  19. VARNELYTĖ KAROLINA
  20. VASILIAUSKAS GYTIS
  21. VILKEVIČIŪTĖ VIKTORIJA
  22. VIRBICKAS TOMAS
  23. ZUBAS DAINIUS
  24. ŽALDARYTĖ JUSTĖ
  25. ŽILIONYTĖ AIDA
  26. ŽIURINSKAS ANDRIUS
  27. TĖVELYTĖ ORINTA

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: fizikos mokytoja Sandra Survilienė
Klasėje mokosi: 17  merginų  ir  11 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III G  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. ANDZIULIS SVAJŪNAS
  2. BARZDAITIS MIKAS
  3. BUTĖNAS OSKARAS
  4. ČEMERKAITĖ INDRĖ
  5. JAREMČIUKAITĖ MIGLĖ
  6. JOCIŪTĖ ERIKA
  7. JURGELAITIS GEDIMINAS
  8. JUŠKEVIČIUS RIČARDAS
  9. KELERTAS ROKAS
  10. KRIČENAS LINAS
  11. KUBERTAVIČIUS KĘSTUTIS
  12. LENKAITĖ GUSTĖ
  13. LOPĖČIUS MARIUS
  14. MATUSEVIČIŪTĖ AGNĖ
  15. MERKELYTĖ EVELINA
  16. MINEVIČIUS RALFAS
  17. MISIUKONIS DOMINYKAS
  18. NAIKELIS IGNAS
  19. NAZMUDINOVAITĖ IVETA
  20. PAPEČKYTĖ GUSTĖ
  21. PLIKAITIS AURIMAS
  22. RINKEVIČIŪTĖ IEVA
  23. SAMUŠYTĖ DIANA
  24. ŠEŠKEVIČIUS REMARAS
  25. ŠKARNULIS ROKAS
  26. ŠLEKAITYTĖ ELVINA
  27. ŠTEINYS RYTIS
  28. VILKELIS GIEDRIUS
  29. ZELENAUSKAS AIRONAS

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: biologijos mokytoja  Danutė  Petkevičienė 
Klasėje mokosi: 11  merginų  ir  18 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III H  KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. BARAUSKAITĖ BRIGITA
  2. BARAUSKAS TOMAS
  3. BARTIŠIUS EMILIS
  4. BINGELIS GRANTAS
  5. BLAŠKEVIČIŪTĖ PAULINA
  6. GRIŠKEVIČIŪTĖ GERMANTĖ
  7. IVOŠKEVIČIUS VISMANTAS
  8. JUKNELYTĖ GRETA
  9. KADIŠIŪTĖ EVELINA
  10. KAVALIAUSKAS TOMAS
  11. KLEMANSKYTĖ KAMILĖ
  12. LELEVIČIŪTĖ GRETA
  13. MIKELIONIS TADAS
  14. MARČIUKONIS MATAS
  15. MONTVIDAITĖ JUSTĖ
  16. NAVIKAITĖ GABRIELĖ
  17. OŽELYTĖ LIDIJA
  18. PEČKYTĖ GRETA
  19. RUTKAUSKAS AURIMAS
  20. SINDERAVIČIUS VILIUS
  21. SLIBINSKAITĖ GERDA
  22. STUMBUREVIČIUS SKIRMANTAS
  23. ŠALAŠEVIČIUS LAURYNAS
  24. ŽIEMELIS DEIVIDAS

 

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtojas: kūno kultūros mokytojas Raimondas Lingaitis
Klasėje mokosi: 12  merginų  ir  12 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. AIDULIS ARMANTAS
  2. ALEKSAITĖ IEVA
  3. AMBRASAITĖ PAULINA
  4. BANIULIS MARIUS
  5. BARTUŠKA ROKAS
  6. BRUSOKAS GYTIS
  7. BRUSOKAS MANTAS
  8. BRUSOKAS MARTYNAS
  9. DOMANTAITĖ MILDA
  10. DOVYDAITIS EDVINAS
  11. DULSKYTĖ AIDA
  12. DUMBLIAUSKAS TAUTVYDAS
  13. EIDUKAITYTĖ AURA
  14. GLADYNAITĖ GABIJA
  15. JASAITIS JONAS
  16. JUOZULYNAITĖ IVETA
  17. KAČINSKAS GYTAUTAS
  18. KISIELIŪTĖ ELINA
  19. KLIUČINYKAITĖ PAULINA
  20. KURAPKA TOMAS
  21. LABANAUSKAITĖ EGLĖ
  22. LEKECKAS MARTYNAS
  23. LINGYTĖ RUGILĖ
  24. MARCINKEVIČIUS PAULIUS
  25. MATUSEVIČIUS IGNAS
  26. MAURUKAS GIEDRIUS
  27. MILTINIS TOMAS
  28. PERLIBAITĖ EIVA
  29. POLEVIČIUS EDGARAS
  30. SAJETAUSKAITĖ GABIJA
  31. ZYGMANTAS ARNAS

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: istorijos mokytoja Rita Bobinienė
Klasėje mokosi: 13  merginų  ir  18 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. AMBRAZIEJUS MATAS
  2. ANZELEVIČIŪTĖ SAMANTA
  3. ANSKAITIS IGNAS
  4. AVIŽIENIUS JORDANAS
  5. BAKELYTĖ GODA
  6. BALTRIMAITĖ NERINGA
  7. CAPAITĖ GRETA
  8. DUBOSAS GYTIS
  9. GIEDRAITIS VYTENIS
  10. GRYBAUSKAS DOMINYKAS
  11. KALPUKEVIČIŪTĖ IEVA
  12. KAMINSKAS DOVYDAS
  13. KRIKŠČIONAITYTĖ GABRIELĖ
  14. KVEDERAVIČIŪTĖ DIANA
  15. KVIETINSKAITĖ GABRIELĖ
  16. MACIJAUSKAITĖ AISTĖ
  17. MULERENKO TOMAS
  18. PAPEČKYTĖ VASARĖ
  19. PETRIKAITYTĖ DOMINYKA
  20. PLEČKAITYTĖ VAIDA
  21. RADAUSKAITĖ AKVILĖ
  22. RAŠKAUSKAS RENALDAS
  23. RUTKAUSKAS POVILAS
  24. SENKUTĖ GRETA
  25. STADULYTĖ MORTA
  26. ŠEŠKEVIČIŪTĖ KAMILĖ
  27. ŠVIRINAITĖ GRETA
  28. TRAPAVIČIUS MANTAS
  29. UNDZĖNAITĖ MIGLĖ
  30. ZALIECKYTĖ DAINORA
  31. ŽUKAUSKAS AINORAS

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja:  istorijos mokytoja Dalia Žarskienė
Klasėje mokosi:  19 merginų  ir 12 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. BARTNINKAITĖ GABRIELĖ
  2. BARTUŠKAITĖ MIGLĖ
  3. BOTYRIUS KASPARAS
  4. BUTKUTĖ PAULINA
  5. DAPKŪNAS MANTAS
  6. KALINAUSKAS EDAS
  7. KARPAVIČIŪTĖ DEIMANTĖ
  8. KAZLAUSKAITĖ SAMANTA
  9. KELMELYTĖ GAILĖ
  10. KNYSTAUTAITĖ LAURA
  11. KUOSAITYTĖ PALMYRA
  12. MATULAITYTĖ JUSTĖ
  13. MIKALAUSKAITĖ IEVA
  14. MIKELIONYTĖ GABIJA
  15. MIKLUŠYTĖ ESTELA
  16. MINGAILA DOVYDAS
  17. NAVICKAS ROKAS
  18. PAULAUSKAITĖ MEDEINA
  19. SADAUSKAS ROKAS
  20. SAJETAUSKAS IGNAS
  21. SALDUKAITĖ SIMONA
  22. SENKUTĖ RŪTA
  23. STANKEVIČIŪTĖ LIVETA
  24. ŠRIUPŠAITĖ INGA
  25. URBONAS SAULIUS
  26. VAIGINIS POVILAS

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtojas: istorijos mokytojas  Vidmantas Žebrauskas
Klasėje mokosi:  15 merginų  ir 11 vaikinų

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. DRAŠČIUKAS ALGIRDAS
  2. DUDKAITĖ VYGAILĖ
  3. DUMBLIAUSKAS KASPARAS
  4. GLIAUBIČIŪTĖ DONATA
  5. INYTĖ GRETA
  6. IVOŠKA TOMAS
  7. JAŠINSKAITĖ GERDA
  8. JUREVIČIŪTĖ AMANDA
  9. JUODZEVIČIŪTĖ TAUTVYDĖ
  10. KALINAUSKAITĖ RADVILĖ
  11. KRALIKAITĖ JUSTĖ
  12. KUPČINSKAS PAULIUS
  13. KURŠVIETYTĖ AUSTĖJA
  14. LAIGONAS JULIUS
  15. LISOVSKYTĖ AGNĖ
  16. MATUKAS AIVARAS
  17. MAŽONAS LUKAS
  18. RAČIŪNAS ADAS
  19. RUTKAUSKAITĖ GABIJA
  20. SALATKAITĖ KRISTINA
  21. SMAGURAUSKAITĖ AGNĖ
  22. SORAKA MANTAS
  23. STALGYTĖ PAULINA
  24. URBAITĖ ONA
  25. VASILIAUSKAITĖ GIEDRĖ
  26. VASILIAUSKAS TOMAS
  27. VINČIAUSKAITĖ JOVITA
  28. VITKAUSKAS DANIELIUS
  29. ŽILINSKAS MARKAS

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja:  geografijos mokytoja   Judita Leišytė
Klasėje mokosi: 17 merginų  ir  12 vaikinų

 

 


 

 

IV Ė KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. ANDRIULAITIS ROBERTAS
  2. AUGUSTAUSKAS  ALANAS
  3. BALEIKA ELIGIJUS
  4. BRAŽINSKAITĖ AISTĖ
  5. BARTUŠKA MANTAS
  6. DAPKEVIČIUS EVALDAS
  7. EIDUKAITIS ROKAS
  8. GEDA AURIMAS
  9. GLAVECKAS MATAS
  10. JANKEVIČIŪTĖ AISTĖ
  11. JUŠKAITĖ EGLĖ
  12. KATILIŪTĖ MONIKA
  13. KRASNAUSKAITĖ LAURA
  14. MAKACKAITĖ RAMINTA
  15. MAURUČA DOMANTAS
  16. MISIUKEVIČIŪTĖ GERDA
  17. MYKOLAITYTĖ GIEDRĖ
  18. NAUMAVIČIUS MINDAUGAS
  19. NAVICKAS JONAS
  20. PARULIS ARNAS
  21. PAVALKYTĖ AGNĖ
  22. PLIORAITYTĖ GRETA
  23. RAŠKINIS ROBERTAS
  24. STADALIŪTĖ EMA
  25. VYŠNIAUSKAITĖ LAURA

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja:  lietuvių k. mokytoja Gražina Urbonienė
Klasėje mokosi: 12 merginų  ir 13 vaikinų

 


    

 

 

IV F KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. DOMINAITYTĖ GRETA
  2. ELKINAITĖ KAROLINA
  3. GLAVINSKAS LUKAS
  4. GRINIUS TOMAS
  5. GUSTAS DOMANTAS
  6. HAKOBYAN DAVIT
  7. ILGŪNAS ROKAS
  8. JABLONSKYTĖ KAROLINA
  9. JASAITYTĖ GRETA
  10. JUŠKEVIČIUS AUGUSTINAS
  11. KASIULIS VILIUS
  12. KIRVAITYTĖ DOVILĖ
  13. KULBOKAITĖ GABIJA
  14. KUMETAITĖ INETA
  15. MAČIULIS TOMAS
  16. PAŠKEVIČIUS LUKAS
  17. PAŠUKONIS DOVYDAS
  18. PETRUŠAUSKAITĖ MILDA
  19. SENDA EDVINAS
  20. SKUČAS RIMVYDAS
  21. STAUGAITIS MARIUS
  22. ŠABLEVIČIUS MATAS
  23. ŠATAVIČIUS AUGUSTINAS
  24. ŠUMINSKAS ARMANDAS
  25. URBANAVIČIŪTĖ VAIVA
  26. VILTRAKIS IRMANTAS
  27. ZAKARAUSKAITĖ DEIMANTĖ
  28. ŽIUGŽDA VILIUS

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: anglų k. mokytoja Dovilė Maceikienė
Klasėje mokosi: 10 merginų  ir  18 vaikinų

 


    

 

IV G KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

 

  1. BEVZIUKAITĖ PATRICIJA
  2. BRUŽINSKAITĖ AKVILĖ
  3. BORISOVAITĖ SAMANTA
  4. BORUTAITĖ ANDŽELIKA
  5. DAGELIS ELIGIJUS
  6. DAINELYTĖ PAULINA
  7. FOMINSKYTĖ AISTĖ
  8. GABALYTĖ NATALIJA
  9. GARKAUSKAS REGIMANTAS
  10. GARKAUSKAS RENALDAS
  11. GRABAUSKAS ROKAS
  12. JANUŠAITIS POVILAS
  13. JONČIUS KAROLIS
  14. KLIMAS MANTAS
  15. KUBILIŪTĖ EMILIJA
  16. LEKAVIČIUS RYTIS
  17. MARCINKEVIČIUS GYTIS
  18. MISIŪNAITĖ PATRICIJA
  19. MONTVILA MINIJUS
  20. ŠTITILIS EDVINAS
  21. TAMULIONIS EDGARAS
  22. VALINČIŪTĖ EVELINA
  23. VIERAITYTĖ ERNESTA
  24. VITKAUSKAITĖ AKVILĖ
  25. ZAVECKAITĖ GABRIELĖ
  26. ZOVĖ DOMINYKAS
  27. ŽALIAUSKAITĖ UGNĖ
  28. ŽUKAUSKAITĖ DOVILĖ

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: kūno kultūros mokytoja Alvyda Ambrasienė
Klasėje mokosi:  12  merginų  ir  16 vaikinų

 

 

 

 


 

 

IV H KLASĖ                            2016/2017m.

 

 

  1. ANTANAITIS DAINIUS
  2. AIDULIS GYTIS
  3. ARČIKAUSKAITĖ GERDA
  4. ARBATAVIČIUS PAULIUS
  5. BALSEVIČIŪTĖ KRISTINA
  6. BANIULAITYTĖ JUSTĖ MARIJA
  7. DVYLIS MARTYNAS
  8. DZIDOLIKAS AIDAS
  9. DZINGAITĖ SIMONA
  10. GUDAITYTĖ SIMONA
  11. JANONIS MYKOLAS
  12. JONKAITYTĖ AUGUSTINA
  13. KASTIEŠIŪTĖ SANDRA
  14. KRAMPAITĖ GILMINA
  15. KRIAUČIŪNAS ELVINAS
  16. KUPSTAITĖ SAULĖ
  17. LAPINSKAS EDGARAS
  18. LATOŽAITĖ VILINDA
  19. LENKAITĖ JORŪNĖ
  20. NAUJALYTĖ RUGILĖ
  21. NAVICKAITĖ MONIKA
  22. PETRUŠKEVIČIŪTĖ EGLĖ
  23. PLIKAITYTĖ SANDRA
  24. RUGIENYTĖ GABRIELĖ
  25. STUMBUREVIČIŪTĖ RUGILĖ
  26. SULEIMANOVAS AUDRIUS
  27. ŠAUČIŪNAS LUKAS
  28. TULICKAS POVILAS
  29. VAITKŪNAITĖ IEVITA

 

 

 

 

Informacija apie klasę:

 

Klasės auklėtoja: matematikos  mokytoja  Asta Martinkienė
Klasėje mokosi:  18 merginų  ir   11 vaikinų

 

 

 

 

 

 

 


Parašykite komentarą